Zawody Pływackie dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu „AUTYZM NA FALI”.

Przekaż 1,5 % na rzecz dzieci i młodzieży z naszej szkoły
3 stycznia 2023
Drugi Błękitny Bal Charytatywny
13 marca 2023

Zbliża się kwiecień – miesiąc świadomości autyzmu i jak co roku szkoła Przylądek podejmuje z tej okazji inicjatywy mające na celu podnoszenie świadomości społecznej w temacie autyzmu. Coraz więcej miast i gmin włącza się do takich działań. Zawody Pływackie dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu „AUTYZM NA FALI”, to kolejna nasza, ważna inicjatywa.

W tym roku odbędzie się ich III edycja. Chcemy pochwalić się sukcesami sportowymi naszych uczniów i zaprosić dzieci i młodzież ze spektrum do udziału w imprezie. Szykujemy dla zawodników moc atrakcji, m. in. pokaz pływania Syren…

Mamy potwierdzony udział mistrzyni olimpijskiej Prezes Polskiego Związku Pływackiego Otylii Jędrzejczak. Pani Prezes dokona uroczystego otwarcia zawodów, będzie wręczała nagrody. Honorowym Patronatem imprezę objął Paweł Makuch Prezydent Pruszkowa.

Zobacz REGULAMIN.

Zobacz PROGRAM.

Zobacz PLAKAT.