Akcja „Kilometry dla Przylądka” startuje w maju już po raz trzeci!

Obchody miesiąca świadomości autyzmu
31 marca 2023
Dziękujemy!
2 czerwca 2023

Drodzy Przyjaciele,

w imieniu Fundacji Lepszy Start już po raz trzeci zapraszamy Was do dołączenia do akcji Kilometry dla Przylądka. Zachęcamy Was do zapoznania się z celem akcji oraz śledzeniem nadchodzących komunikatów.

Zdradzamy szczegóły tegorocznej akcji!

Konkurs rozpocznie się 1. maja 2023. Już dziś zapisz się do rozgrzewki, zapoznaj się z aplikacją Activy, jej funkcjami i zasadami naszej akcji charytatywnej!

Naszym wspólnym celem jest uzbieranie jak największej liczby kilometrów, aż do osiągnięcia 500 000 km! Każda Twoja aktywność powyżej 1,5 km to realne pieniądze dla Szkoły Podstawowej dla Dzieci z Autyzmem „Przylądek” w Parzniewie.

Celem akcji jest budowa „Domu na Zawsze Przylądek”, w którym osoby ze spektrum autyzmu znajdą swoje miejsce pracy i zamieszkania. To takie proste 1km = 1zł na ich konto przekazane od sponsorów.

Wciągnij do zabawy swoich najbliższych i bawcie się, jednocześnie pomagając innym.

Jak dołączyć do zabawy?

  1. Wejdź do sklepu Google Play lub App Store i pobierz aplikację Activy na telefon.
  2. Załóż konto w aplikacji lub zaloguj się.
  3. Na liście wyzwań otwartych znajdź Kilometry dla Przylądka i kliknij, by dołączyć.
  4. Przetestuj aplikację i przygotuj się na start!

Twoja aktywność to wsparcie potrzebujących

Im więcej kilometrów pokonasz, tym więcej środków trafi do Fundacji “Lepszy Start” na rzecz “Domu na Zawsze Przylądek”. Za każdy kilometr, który zdobędziesz w konkursie, sponsorzy strategiczni przekażą złotówkę na cel charytatywny. Dołącz do wyzwania i wesprzyj osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu!

Jeśli chcesz rozpocząć wyzwanie od samego początku i tym samym mieć największe szanse w rywalizacji – nie czekaj i już dziś zapisz się do rozgrzewki! Skonfiguruj swoje ustawienia, przetestuj funkcjonalności aplikacji, daj znać rodzinie i znajomym.

Wszystkie pozostałe informacje znajdziesz na stronie internetowej: przyladek.activy.app oraz w naszych mediach społecznościowych FACEBOOK , przyladek.org.pl

Przygotuj się, już niedługo startujemy!

Zaproś do akcji swoich znajomych, bliskich, przyjaciół i rodzinę. Każdy może włączyć się do tej pięknej inicjatywy.

Polub nas na Facebooku