„Przylądek św. Mikołaja”

DZIĘKUJEMY nasi Przyjaciele!
29 czerwca 2022
Charytatywny kiermasz
13 grudnia 2022

1 grudnia o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie odbędzie się jedyny w swoim rodzaju koncert charytatywny pt. „Przylądek św. Mikołaja”. Nasi niezawodni przyjaciele: Czesław Mozil, Zespół Pruszkowiacy, Orkiestra OSP Nadarzyn i Goście Specjalni przyniosą naszym uczniom prezenty – jak na Mikołaja przystało. Będą to ich otwarte serca i świetne brawurowe występy. Uczniowie ze Szkoły „Przylądek” także zaprezentują krótki występ. Całość poprowadzi znany aktor Paweł Burczyk. Wiemy, że okres przedświąteczny to czas, kiedy nie brakuje ciekawych wydarzeń, ale nasz koncert jest wydarzeniem charytatywnym i możecie Państwo realnie pomóc naszym dzieciom kupując cegiełkę (bilet wstępu) za 50 zł na to niesamowite wydarzenie. Zebrane pieniądze przekażmy na budowę „Domu na zawsze” dla naszych podopiecznych, który powstanie w Parzniewie w gminie Brwinów. Cegiełki można zamawiać pod numerem telefonu: 694 48 50 45 lub w szkole.

Centrum Handlowym Nowa Stacja jest sponsorem i wielkim naszym niebieskich aniołem. Otrzymaliśmy wsparcie od WKD, a Telewizja Telkab wspiera nas medialnie. Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski oraz Paweł Makuch, objęli wydarzenia honorowym patronatem. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc. Fajnie jest mieć takich Przyjaciół.

Koncertowi będzie towarzyszyło otwarcie wystawy fotograficznej: „Zostań niebieskim aniołem!” Autorem zdjęć jest Maciej Bochnowski, twórca projektu „Pruszkowiak”. Wystawa prezentuje osoby, które pomagają z całego serca osobom z autyzmem i w ogóle osobom niepełnosprawnym. Dobroczynność jest dla nich naturalnym elementem życia, niezbędnym jak oddychanie. Na zdjęciach znajdą się zarówno biznesmeni, jak i samorządowcy, dyplomaci, aktorzy, artyści, przedstawiciele świata kultury i sportu. Wystawa będzie prezentowana w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie oraz w Centrum Handlowym Nowa Stacja w Pruszkowie oraz na ogrodzeniu „Domu pod Bocianem” w Pruszkowie. Zapraszamy do oglądania oraz zarażania się dobroczynnością.