DZIĘKUJEMY nasi Przyjaciele!

Zakończenie akcji „Kilometry dla Przylądka”
2 czerwca 2022
„Przylądek św. Mikołaja”
14 listopada 2022

Cały maj upłynął pod hasłem: „Kilometry dla Przylądka”.

Wspólnie pokonywaliśmy dystanse na rowerach, spacerach i podczas biegania.

Dzisiaj możemy w pełni podsumować akcję i powiedzieć głośno, że przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Pobiliśmy zeszłoroczny rekord i we wspólne pomaganie zaangażowaliśmy jeszcze więcej osób!

Razem ze wszystkimi przyjaciółmi „Przylądka” zebraliśmy kwotę 170 472 zł, którą w imieniu BPX S.A. – sponsora strategicznego akcji, na ręce dzieciaków z „Przylądka”, przekazała Anna Saczuk, Wiceprezes spółki. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na budowę „Domu na Zawsze Przylądek”.

Nawet nie wiecie jak jesteśmy szczęśliwi i jak bardzo wdzięczni za Wasze zaangażowanie i aktywny udział w akcji „Kilometry dla Przylądka”.

DZIĘKUJEMY nasi Przyjaciele!

Serdeczne podziękowania dla Was wszystkich – uczestników akcji, dla przecudownych osób z „Przylądka”, bez których cała akcja nie miałaby miejsca.

Dziękujemy firmie BPX-naszemu sponsorowi strategicznemu i wszystkim jej pracownikom. Podziękowania kierujemy również w stronę zespołu Activy, dzięki któremu wyniki swoich aktywności mogliśmy zapisywać na smartfonach.

Kochani, widzimy się za rok, jesteście najlepsi!

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć „Przylądek” zachęcamy do wsparcia i udostępniania zbiórki, która ruszyła na siępomaga.pl

Jej celem jest Budowa domu mieszkalnego dla dorosłych osób z autyzmem. Każdy mały gest i pomoc ma znaczenie.

LINK do zbiórki

Dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie i pomoc!