Dzień Dziecka

Dziękujemy!
2 czerwca 2023
Tu na razie jest ściernisko, ale będzie – „Dom na Zawsze Przylądek”!
18 lipca 2023

Dzień Dziecka i Młodego Człowieka z Autyzmem trwa w Przylądku cały rok! Każdy projekt zaczynamy z pytaniem: jak to, co zrobimy, poprawi jakość życia naszych uczniów. Dlatego obchody Dnia Dziecka w „Przylądku” trwały aż dwa dni.

Na naszych podopiecznych czekało mnóstwo atrakcji. Były pokazy strażaków najlepszej na świecie OSP Nadarzyn , robiliśmy ogromne bańki mydlane, można było również zjeść frytki ze wspaniałej Smażalnia ryb „Orka”. Na obiad czekała na wszystkich wyśmienita pizza od naszych przyjaciół z Pizza Hut w Galerii Nowa Stacja w Pruszkowie. Na deser serwowaliśmy lody z cukierni Cafe Słodziak. Każdy mógł pojeździć na konikach ze stajni KJ Podkowa Leśna, bawić się chustą Klanza, skakać na trampolinie, wspinać się na ściankę wspinaczkową. Baloniki od Warszawska Kolej Dojazdowa rozdawała sympatyczna wiewiórka – maskotka WKD. Wspólnie z Manufaktura Karmelu robiliśmy przepyszne lizaki. Odwiedziła nas również młodzież z ZSOiS Pruszków, która przygotowała wspaniałe zajęcia sportowe dla naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom, darczyńcom i wolontariuszom za sprawienie dzieciom wielkiej frajdy!

Oprócz zapewnienia atrakcji koncentrujemy nasze działania na długofalowym wsparciu dzieci i młodzieży – Dom na Zawsze Przylądek

Życzymy Wam Kochane Dzieci małe i duże, abyście miały szczęśliwe dzieciństwo, abyście spełniały swoje marzenia oraz żeby otaczali Was wspaniali przyjaciele.