„Zobaczyć autyzm”, czyli SZAFOWANIE w Powiecie Pruszkowskim.

Podziękowania za wspólne celebrowanie naszego święta!
17 września 2021
1 % dla dzieci z „Przylądka”
24 lutego 2022
Zapraszamy do kolejnej Akcji dla Przylądka!
Wierzymy, że wszyscy Państwo włączycie się z pełnym zaangażowaniem! ❤
„Zobaczyć autyzm”, czyli SZAFOWANIE w Powiecie Pruszkowskim. SZAFOWANIE to zbiórka odzieży i tekstyliów używanych prowadzona przez Fundacja Po Pierwsze, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie osób i instytucji, które tego najbardziej potrzebują. Beneficjentem Zbiórki „Zobaczyć autyzm” będą uczniowie Szkoły dla dzieci z autyzmem „Przylądek” w Parzniewie. Drugim celem zbiórki będzie dofinansowanie realizacji filmu Pawła Burczyka na temat życia dziewczynki z autyzmem „Zobaczyć Lili”.
Zbierać można wszelkiego rodzaju ubrania, buty powiązane w pary zapakowane do osobnych worków, pościel, koce, pluszowe zabawki oraz wszystko to, co zalega w Państwa szafach i nadaje się jeszcze do użytku. Wszystkie artykuły muszą być suche, zapakowane do 60 litrowego worka i dobrze zawiązane. Dochód z każdego kilograma zostanie wpłacony na konto Fundacja Lepszy Start.
Worki z rzeczami można przynosić do Szkoły Przylądek w Parzniewie w dniach 22, 25, 26 października 2021 r. w godzinach od 8.00 do 16.00 oraz
w dniach 22 – 27 października w godz. 9.00 – 21.00 worki można przekazywać do Centrum Handlowego NOWA STACJA w Pruszkowie.
Spektakularny finał zbiórki odbędzie się 27 października w NOWA STACJA w godzinach 13.00 do 17.00, gdzie przyniesione przez darczyńców worki osobiście odbiorą Michał Wiśniewski oraz Paweł Burczyk.
Akcja SZAFOWANIE pozwoli nam również zrealizować cel ekologiczny, czyli sprzątanie naszej planety z materiałów, które w innych okolicznościach zaśmiecałyby świat, a Fundacja Po Pierwsze pozwoli nadać im drugie życie. Liczymy również, że uda nam się osiągnąć cel edukacyjny, jakim jest propagowanie wiedzy na temat autyzmu, co jest bardzo istotne ze względu na przyszłość podopiecznych Przylądka. Zapraszamy do udziału!
Za włączenie się w akcję dziękujemy już: